Duracell Advanced 77Ah 700A

75,00€

Siųsti žinutę

Duracell Advanced 77Ah 700A

Duracell Advanced 77Ah 700A

Turite klausimų susijusių su šia preke? Susisiekite su mumis ir mes su malonumu padėsime.

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Garantija 2 metai.
Pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos
Ilgis mm 278
Aukštis mm 190
Plotis mm 175
Talpa Ah 77
Srovė A 700
Įtampa V 12V
Gnybtų padėtis -+

AD007

Sandėlyje turime daugiau negu 4 vnt.


Papildomas galingumas ir tarnavimo trukmė!Maksimalus galingumas varikliui įjungti ir automobilio elektros sistemos darbui. Akumuliatoriai „Duracell Advanced“ – tai prekės ženklo „Duracell Automotive“ įkūnijimas. Šis energijos šaltinis atitinka aukščiausius garsiausių automobilių gamintojų reikalavimus, todėl tai yra idealus akumuliatorius šiuolaikiškam automobiliui. Akumuliatoriaus konstrukcija – tai kalcio technologijų padidintam galingumui įjungiant variklį ir aukščiausio įmanomo saugumo lygio dėl naudojamo dvigubo dangtelio derinys. Šis dangtelio tipas užtikrina, kad rūgštis visiškai liktų apsauginiame apvalkale net tuo atveju, jei akumuliatorius apsiverstų ar būtų sūpuojamas. Papildomi ypatumai – apsauga nuo išorinio įsidegimo, antistatinė apsauginė danga ir dvigubai ilgesni ventiliaciniai vamzdeliai. Idealus šiuolaikiškam SUV. „Duracell Advanced“ užtikrina optimizuotus šaltojo variklio veikimo rodiklius, patikimą procesų cikliškumą ir tai, kad visiškai nereikės įkrauti akumuliatoriaus. 20 akumuliatorių tipų beveik visiškai apima visą europietiškų ir azijietiškų automobilių spektrą.


Faktai ir skaičiai

 • Pagerinti šaltojo variklio įjungimo rodikliai, maksimalus galingumas įjungiant

 • Šiuolaikinės kalcio technologijos – jokio įkrovimo

 • Dėl patikimo procesų cikliškumo atlaiko didelę automobilio elektros įrangos apkrovą

 • Maksimali apsauga nuo protėkių ir išorinio įsidegimo, padidintas ESD saugumas

 • Atsparumas vibracijai dėl pritvirtintų prie akumuliatoriaus pagrindo plokštelių

 • 20 akumuliatorių modelių – nuo 40 Ah iki 110 Ah

 • Produktų klasifikacija pagal Didžiosios Britanijos standartus, nurodant šaltojo variklio veikimo galingumą pagal EN/SAE


       


Variklių įjungimo ir montavimo profesionalai!

EFB ir AGM technologijos varikliams dažnai jungiant ir montuojant. Akumuliatoriai „Duracell Extreme“ sukurti naudoti automobiliams, neteršiantiems aplinkos, su įmontuota variklio išjungimo / įjungimo funkcija. EFB tipas (angl. Enhanced Flooded Battery) naudojamas daugiausia vidutinės ir mažos klasės automobiliams, o tipui LCV būdingas tik bazinis išjungimo / įjungimo funkcijos palaikymo lygis. ADM (angl. Absorbent Glass Mat) tipo akumuliatoriai daugiausia montuojami prestižinės ir limuzino klasės automobiliams, kuriuose standartiškai naudojamos sudėtingos išjungimo / įjungimo variklio funkcijos, derinamos su stabdymo energijos regeneravimu. Aukščiausios klasės produkcija „Duracell Extreme“ atitinka garsiausių automobilių gamintojų reikalavimus, siūloma 5 modeliai – nuo 60 Ah iki 92 Ah. Tai pagrindinis pasirinkimas taupantiesiems automobilių degalus.

Faktai apie akumuliatorius „Extreme EFB“

 • „Duracell Extreme“ – šiuolaikiškas sprendimas tiekti energiją automobiliui, turintiems variklio išjungimo / įjungimo funkciją

 • Akumuliatoriai pasižymi patikimu variklio įjungimo ciklu – du modeliai: 60 ir 70 Ah

 • Du kartus didesnis ciklinių procesų patikimumas, palyginti su standartiniais akumuliatoriais

 • Vientisas separatoriaus dangtelis ir pagrindinė aktyviosios medžiagos sudėtis

 • Dvigubas dangtelis – maksimali apsauga nuo protėkių ir saugus naudojimas

 • Aukščiausio lygio apsauga nuo vibracijos V3, atitinkanti EN 50342-1

 • Šiuolaikinės kalcio technologijos – jokio įkrovimo

 • Produktų klasifikacija pagal Didžiosios Britanijos standartus, nurodant šaltojo variklio veikimo galingumą pagal EN/SAE


Faktai apie akumuliatorių AGM tipą

 • Vožtuvais reguliuojamas VRLA tipo akumuliatorius su vientisu stiklo pluošto tarpikliu – 3 modeliai: 70, 80, 92 Ah

 • Tris kartus didesnis ciklinių procesų patikimumas, palyginti su standartiniais akumuliatoriais

 • Saugo nuo protėkių dėl elektrolito surišimo stiklo pluoštu sluoksnyje (absorbuojantis stiklo pluošto tarpiklis)

 • Nereikia įkrauti ‒ dėl rekombinacinių technologijų

 • Nežymus vidinis pasipriešinimas – maksimalus galingumas įjungiant variklį

 • Galima montuoti išilgai (maksimalus kampas – 90°)

 • Produktų klasifikacija pagal Didžiosios Britanijos standartus, nurodant šaltojo variklio veikimo galingumą pagal EN/SAE

Duracell – naujas galingumas Europos gatvėse!

„Duracell“ – tai vardas, simbolizuojantis išskirtinai ilgą veikimo laiką, maksimalų galingumą sudėtingomis sąlygomis ir nuolatinį tolesnį produkcijos gerinimą. Šiuolaikiškų automobilių akumuliatoriams keliami aukšti reikalavimai.
Akumuliatoriai „Duracell“ sukurti tam, kad suteiktų maksimalų efektyvumą ir patikimumą kasdien įjungus automobilio variklį bet kokiomis sąlygomis.
Produkcijos spektras prasideda nuo „Starter“ lygio – kaip pažintis su prekės ženklu „Duracell“, ir tęsiasi lygiais „Advanced“, „Extreme“ – AGM ir EFB tipo akumuliatoriai, kad efektyviai būtų įjungiamas ir išjungiamas variklis, iki aukštos įkrovos lygio „Professional“, skirto sunkvežimiams, autobusams ir žemės ūkio technikai.

Rožinis triušis, tapęs istorija.


Bendrovė „Duracell“ jau dešimtmečius visam pasauliui tiekia energiją baterijomis. Dėmesio centre visuomet buvo ir yra „Duracell“ triušio atvaizdas. Tai suteikia prekės ženklui ypatingą individualumą ir kaskart vis pabrėžia, kad akumuliatoriai „Duracell“ labai ilgai ir puikiai veikia.Prekės ženklo simbolis pirmą kartą pristatytas 1973 metais, kai tapo akivaizdu, kad akumuliatoriai „Duracell“ tarnauja gerokai ilgiau nei standartiniai anglies ir cinko analogai. Dėl „Duracell“ ypatybių triušis sugebėdavo nugalėti bet kokias varžybas ir toliau tai daro iki šių dienų.Laikui bėgant rožinis triušis apkeliavo visą pasaulį. Kartu su akumuliatoriais „Duracell“, kurių kokybė ir efektyvumas nuolat vis gerėja, triušis taip pat evoliucionavo. Dabar jis tapo vienu labiausiai atpažįstamų prekės ženklų simboliu pasaulyje.Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje Samuelis Rubenas pagerino šarmines mangano baterijasSamuelis Rubenas pasižymėjo tuo, kad sukūrė kompaktiškesnes ir ilgiau veikiančias baterijas nei jo pirmtakų. Kartu su jomis rinkoje pasirodė fotoaparatai „Eastman Kodak“. Įmontuotai juose blykstei reikėjo daugiau energijos, nei galėjo suteikti to meto anglies ir cinko baterijos. Be to, reikėjo, kad jos būtų gerokai kompaktiškesnės. Specialiai tam „Mallory“ sukūrė šarmines mangano AAA dydžio baterijas, kadangi bendrovė neturėjo savo realizacijos tinklo, tad savininkai nutarė licencijuoti kitas bendroves.Vis auganti energijos fotoaparatams paklausa šarmines baterijas padarė paklausiausias. Tai tapo prekės ženklo „Duracell“ sukūrimo 1964 metais pagrindu. Baterijų „Duracell“ realizacijos rinka milžiniškai išaugo ir prekės ženklas tapo tarptautinis. Tarp labai efektyvių šarminių baterijų „Duracell“ greitai tapo garsiausia pasaulio gamintoja.Nuo pat pradžių bendrovės istorija buvo sutelkta į platų produkcijos naudojimo spektrą. Pasitelkus progresyviąsias technologijas dabar baterijos naudojamos daugybėje sričių. Pavadinimas „Duracell“ tapo neginčijamai ilgo veikimo, viso galingumo sudėtingomis situacijomis ir nuolatinio produkcijos gerinimo sinonimu.